رویش معرفت

وبلاگی برای آشنایی بهتر با علوم انسانی

وبلاگی برای آشنایی بهتر با علوم انسانی

پخش فیلم
نوای وبلاگ
آخرین نظرات
  • ۱۹ خرداد ۹۵، ۱۴:۳۸ - سید حسین حسینی
    عالی

۲ مطلب در مرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

بسم الله الرحمن الرحیم


در آیین اختتامیه سی و چهارمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان برگزیده ی سراسر کشور با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و شرکت بیش از 28 استان در 50 رشته متفاوت اسامی برندگان سی وچهارمین جشنواره فرهنگی و هنری اعلام شد .


 


در سی وچهارمین جشنواره ی فرهنگی و هنری ، گروه های فرهنگی و هنری در رشته های متفاوتی با هم به رقابت پرداختند.

بیش از 700 دانش آموز از سراسر کشور و از تمامی استان ها در اردوگاه شهید رجایی باغرود نیشابور گرد هم آمده بودند تا یکی از بزرگترین رویداد فرهنگی و هنری را رقم بزنند.

 مهم ترین و بارزترین چشم اندازی که در اختتامیه مشاهده می شد لوح ها و تندیس هایی بود که برای شرکت کنندگان و نفرات برتر طراحی شده بودند.


وبلاگ رویش معرفت که به عنوان رتبه ی اول استان گیلان ومنتخب این استان در مرحله ی کشوری این  مسابقه شرکت کرده بود پس از طی فرآیند داوری و دفاع از این وبلاگ در مقابل داوران ، موفق به کسب مقام اول و لوح رتبه اول با امضای معاون وزیر آموزش و پرورش جناب دکتر کفاش گردید.
این موفقیت بزرگ را به تمامی مخاطبان ، دست اندرکاران ،  حامیان و جامعه ی بزرگ علوم انسانی  تبریک می گوییم . از تمامی شما عزیزان گرامی که همیشه در کنار ما بوده ایدسپاس گزاریم . به امید پیشرفت روز افزون ...
موفقیت رویش معرفت در بازتاب رسانه ها؛


دانش آموز رودسری رتبه اول مسابقات فرهنگی هنری در رشته وبلاگ کشور را کسب کرد ... .

کسب مقام نخست سه دانش آموز گیلانی در مسابقات فرهنگی و هنری کشور... .


  • رویش معرفت
  • ۱
  • ۰

شیخ الرئیس !!

بسم الله الرحمن الرحیم

در این قسمت از وبلاگ رویش معرفت به بررسی زندگانی و آثار ارزشمند یکی از تأثیر گذارترین فیلسوفان ودانشمندان ایران زمین ، حکیم "ابو علی سینا " می پردازیم.قسمتی از این مطلب:

ابو علی سینا  فیلسوف ، طبیب و دانشمندبزرگ ایرانی که در جهان غرب به نام(Avicenna) و با لقب "امیر پزشکان" شناخته شده است، در ماه صفر از سال 370 هجری قمری در شهربخارابه دنیا آمد... .


لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید»»»


  • رویش معرفت

پشتیبانی